Filma Me Titra Shqip: Nitram

110 min 2021 7.5 / 25
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Sep 30, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.5
Shikime: 1427
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ngjarjet që çuan nëmasakrën në Portin "Artur" në 1996 në Tasmanianë një përpjekje për të kuptuar pse dhe si ndodhi mizoria.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR