Filma Me Titra Shqip: Pleasure

105 min 2021 6.4 / 40
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 51.139
Shikime: 4856
Pershkrimi
Bella Cherry vjen nga Suedia në Los Anxhelos me ëndrrën për t'u bërë një yll i filmave porno, por shpejt mëson se fama nuk do të jetë e lehtë. Ajo shfrytëzon ambicien dhe dinakërinë e saj për t'u ngjitur në majat e kësaj bote, gjë që do t’i kushtojë jo pak...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR