Filma Me Titra Shqip: The 355

122 min 2022 6.3 / 105
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jan 5, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 170.24
Shikime: 3567
Pershkrimi
Një agjente e CIA-s bashkon forcat me një agjente rivale gjermane, një specialiste kompjuterike angleze dhe një psikologe kolumbiane, kur një armë top-sekret bie në duart e një grupi mercenarësh. Së bashku, katër gratë nisin një mision të rrezikshëm për të shpëtuar botën, ndërsa qëndrojnë një hap përpara një figure misterioze që ndjek çdo lëvizje që ato bëjnë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR