Filma Me Titra Shqip: The Auschwitz Report

95 min 2021 6.1 / 14
Kategoria: Dramatik Histori Lufte
Viti: Mar 18, 2021
Gjuha Origjinale: SK
Popullariteti: 10.105
Shikime: 3567
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy të rinj hebrenj sllovakë arratisen nga Aushvici dhe kthehen në Sllovaki për të raportuar gjenocidin sistematik në kamp tek autoritetet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR