Filma Me Titra Shqip: Velle

125 min 2021 9 / 1
Kategoria: Komedi Krim
Viti: Dec 10, 2021
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2.156
Shikime: 2097
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tre kriminelë, një vajzë që arratiset, tre miqtë e saj, një regjisor dhe një aktore takohen në një incident. Do t'ia dalin për mirë apo për keq?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR