Filma Me Titra Shqip: Brotherhood

79 min 2010 6,3 / 36
Kategoria: Dramatik Aksion Thriller
Viti: Jan 1, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,108
Shikime: 1581
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky film tregon historinë e Adam Buckley i cili fsheh prova në mënyrë që të hyjë në një vëllazëri të kolegjit, testi përfundimtar është që të vjedh një dyqan gjatë natës, por fatkeqësisht diçka shkon keq dhe Adam e gjen veten duke jetuar një makth pa fund.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR