Filma Me Titra Shqip: France

133 min 2021 5.1 / 55
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Aug 25, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 12.848
Shikime: 2170
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gazetare e famshme, e cila dënon karrierën e saj tëngarkuar dhe jetën personale, e ka përmbysur jetënnga një aksident i frikshëm me makinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR