Filma Me Titra Shqip: K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold

88 min 2014 6.9 / 9
Kategoria: Familje
Viti: Jun 4, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.483
Shikime: 2090
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Kasi dhe miqtë e saj ndeshen me një orë xhepi të vjetër, të thyer, ata fillojnë një udhëtim të papritur për të zbuluar sekretin e legjendës së Arit të Garrisonit. Ata do të duhet të zgjidhin disa gjëegjëza dhe të ndjekin disa të dhëna për të gjetur thesarin e humbur. Me ndihmën e qenit të saj besnik, Skutit dhe miqve të saj, Kasi është gati të shkojë në aventurën e jetës së saj!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR