Filma Me Titra Shqip: Agnes

93 min 2021 4.7 / 8
Kategoria: Dramatik Horror
Viti: Dec 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.639
Shikime: 3127
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Thashethemet për pushtim nga demonët në një manastir fetar nxitin një hetim të kishës për ngjarjet e çuditshme mes murgeshave të saj. Një prift i pakënaqur dhe neofiti i tij përballen me tundimin, gjakderdhjen dhe krizën e besimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR