Filma Me Titra Shqip: By the Gun

105 min 2014 4,5 / 32
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 28, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,529
Shikime: 1633
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nik, një i ri italian në Boston përpiqet të gjejë një kuptim në ideologjinë e mafias dhe do t'i kthehet bota e tij përmbys...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR