Filma Me Titra Shqip: House of Gucci

158 min 2021 6.6 / 784
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Nov 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 709.598
Shikime: 3461
Pershkrimi
Kur Patrizia Reggiani, një e huaj modeste, martohet me trashëgimtarin e familjes Gucci, ambicia e saj e shfrenuar për trashëgiminë e familjes shkakton një spirale të pamatur të tradhtisë, dekadencës, hakmarrjes dhe përfundimisht vrasjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR