Filma Me Titra Shqip: The Fallout

96 min 2022 7.6 / 56
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 28, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 435.83
Shikime: 3585
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Mia, nxënëse e shkollës së mesme, vuan pasojat emocionale që përjeton pas të shtënave me armë në shkollën e saj. Marrëdhëniet me familjen, miqtë dhe këndvështrimi i botës ndryshojnë përgjithmonë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR