Filma Me Titra Shqip: Tom and Jerry: Cowboy Up!

75 min 2022 7.6 / 28
Kategoria: Animacion Komedi Familje
Viti: Jan 24, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 390.188
Shikime: 4797
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi e gjen dyshen në Perëndimin e Egër, ku ata ndihmojnë në shpëtimin e një ferme nga duart e një të ligu. Rivalët bashkohen për të ndihmuar një vajzë dhe vëllain e saj të shpëtojnë shtëpinë e tyre nga një grabitës i pangopur pronash.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR