Filma Me Titra Shqip: The Death & Life of John F. Donovan

127 min 2019 7 / 597
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 13, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.204
Shikime: 2405
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dekadë pas vdekjes së një ylli televiziv amerikan, një aktor i ri kujton korrespondencën me shkrim që ndau me të, si dhe ndikimin që ato letra patën në jetën e të dyve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR