Filma Me Titra Shqip: Snake in the Eagle's Shadow

98 min 1978 7,3 / 126
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Mar 1, 1978
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 6,48
Shikime: 635
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Afër fundit te dinastise Ching, dmth ne fillim te shekullit te 20, ne kine kane ngelur vetem dy shkolla rivale te arteve marciale: Kthetra e shqipnjes dhe grushti i gjarperit. Mjeshteri i shkolles se pare, lordi Sheng Kuan, po eleminon te gjithe mjeshterat kundershtare dhe i ka ngelur per te eleminuar vetem Cheng-Cheh…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR