Filma Me Titra Shqip: Colt 45

85 min 2014 5,6 / 88
Viti: Aug 6, 2014
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 4,8
Shikime: 2384
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vinsenti një djalë 22-vjeçar, është instruktor qitjeje dhe rregullues armësh brenda policisë kombëtare. Pavarësisht nga talenti i tij, ai refuzon të përfshihet në brigadë. Një ditë gjatë një stërvitje, ai takohet me Milo Kardena, një polic i fshehur i cili e çon Vinsentin në një rrjedhim ngjarjesh dhune. Nëse dëshiron të mbijetojë, Vinsent duhet të bëjë zgjedhjen e duhur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR