Filma Me Titra Shqip: The Scrapper

87 min 2021 6 / 1
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Oct 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.634
Shikime: 3062
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhejk bën një jetë të qetë duke u kujdesur për familjen e tij derisa ai ndiqet nga kriminelët e dhunshëm Punxhabi dhe Meksikanë pas një grabitjeje të dështuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR