Filma Me Titra Shqip: The Ice Age Adventures of Buck Wild

82 min 2022 7.5 / 320
Viti: Jan 28, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4122.437
Shikime: 5299
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Aventura vazhdon me arratisjen e vëllezërve Crash dhe Eddie, të cilët u nisën për të gjetur një vend për veten e tyre. Së bashku me nuselalën me një sy, Buck Wild, ata përballen me dinozaurët që banojnë në Botën e Humbur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR