Filma Me Titra Shqip: The Policeman's Lineage

119 min 2022 6 / 6
Kategoria: Mister
Viti: Jan 5, 2022
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 24.138
Shikime: 2097
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur babai i tij vdes kur ishte i vogël, Çoi vendos të ndjekë hapat e tij si polic dhe të shohë sesi është jeta e një polici.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR