Filma Me Titra Shqip: Ditched

86 min 2021 7.3 / 8
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.737
Shikime: 1908
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë një transferimi rutinë të policisë, gjithw stafi bie në një greminë. Kur i sulmojnë disa njerëz të çuditshëm në pyje, mjekja Melina përballet me realitetin e situatës dhe njerëzit që e rrethojnë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR