Filma Me Titra Shqip: Last Survivors

98 min 2022 5.7 / 15
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: Feb 4, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 43.21
Shikime: 2652
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Babai dhe djali, të cilët jetojnë larg njerëzimit për 20 vjet, takojnë një të huaj që kërcënon të shkatërrojë utopinë e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR