Filma Me Titra Shqip: Nightmare Alley

150 min 2021 7.2 / 598
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Dec 2, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 491.277
Shikime: 2437
Pershkrimi
Një burrë ambicioz që ka talent për të manipuluar njerëzit, hiqet si medium dhe lidhet me një psikiatre femër, e cila është edhe më e rrezikshme se ai.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR