Filma Me Titra Shqip: Space Dogs: Tropical Adventure

80 min 2020 6 / 9
Kategoria: Animacion Familje
Viti: Sep 24, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 3.585
Shikime: 1425
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një vorbull misterioze dhe e rrezikshme shfaqet në tropikët e Oqeanit Atlantik, astronautët Belka dhe Strelka dërgohen për të hetuar. Me ndihmën e miqve të tyre të mirë, Belka dhe Strelka duhet të veprojnë përsëri heroikisht dhe të përfundojnë një mision të guximshëm për të shpëtuar planetin së bashku me shtëpinë e largët të miqve të tyre të rinj aliene.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR