Filma Me Titra Shqip: The 33

120 min 2015 6.3 / 791
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Aug 6, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.562
Shikime: 3469
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR