Filma Me Titra Shqip: The Hunting

91 min 2022 7 / 2
Kategoria: Horror
Viti: Jan 21, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.378
Shikime: 3765
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një sulm misterioz i një kafshe lë një trup të gjymtuar në pyll, detektivi konservator i një qyteti të vogël duhet të kërkojë ndihmën e një specialisteje të kafshëve të egra për të zbuluar të vërtetën e errët dhe shqetësuese që kërcënon qytetin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR