Filma Me Titra Shqip: The Marine 3: Homefront

86 min 2013 6.3 / 145
Kategoria: Aksion
Viti: Mar 5, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 51.234
Shikime: 2359
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një marins duhet të bëjë gjithçka që duhet për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer dhe për të ndaluar një sulm terrorist të organizuar nga një grup milicësh radikal.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR