Filma Me Titra Shqip: Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

97 min 2015 5,2 / 141
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: Feb 24, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31,079
Shikime: 880
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një kalorës e aspiron Garethin të shkon në kërkim të një komete e cila ka rënë dhe thuhet që ka ari aty, ati i ndodhe një gjë e pazakonte ai më shumë tronditet kur gjen dragoin. Pasi dragoi i'a shpëton jetën Garethit, të dy lidhen bashke dhe duhet të luftojnë s'bashku për të mposhtur një magjistar të fuqishëm dhe për të ndaluar mbretërinë e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR