Filma Me Titra Shqip: The Tinder Swindler

114 min 2022 7.1 / 191
Kategoria: Krim
Viti: Feb 2, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 214.724
Shikime: 3521
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke u shtirur si një miliarder i famshëm, ai joshi femra në internet dhe i vodhi miliona dollarë. Tani disa viktima duan hakmarrje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR