Filma Me Titra Shqip: Crocodile Island

86 min 2020 5 / 4
Viti: Feb 4, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 4.958
Shikime: 3511
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërsa fluturonte mbi Detin e Trekëndëshit të Dragoit, një aeroplan keq funksionon, duke detyruar një ulje emergjente në ishullin e Krokodilit. Lin Hao, vajza e tij dhe pasagjerët e tjerë përfshihen në një betejë për mbijetesë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR