Filma Me Titra Shqip: Marry Me

112 min 2022 7 / 121
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 9, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2951.154
Shikime: 4103
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Superyjet e muzikës Kat Valdez dhe Bastian po martohen para një audiencë globale të fansave. Por kur Kat mëson, disa sekonda para betimeve të saj, se Bastiani ka qenë i pabesë, ajo vendos të martohet me Charlie, një i huaj në turmë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR