Filma Me Titra Shqip: Scream

114 min 2022 7.1 / 502
Kategoria: Horror Mister Thriller
Viti: Jan 12, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 594.076
Shikime: 5833
Pershkrimi
25 vite pas serive origjinale të vrasjeve në Udsboro, një maske e re fantazme shfaqet dhe Sidni Preskot duhet të kthehet për të zbuluar të vërtetën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR