Filma Me Titra Shqip: The Emperor's Sword

93 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion
Viti: Mar 20, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 1.994
Shikime: 2721
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një shpatë që i jep fuqi mbajtësit të saj u nda dhe u fsheh. Një rebel merr pushtetin dhe organizon një masakër, duke lënë vetëm një të mbijetuar. Tani, vajza e një gjenerali të madh është gjithçka që qëndron midis një tirani dhe dominimit të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR