Filma Me Titra Shqip: Combustion

104 min 2013 5.6 / 93
Kategoria: Aksion
Viti: Apr 26, 2013
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 0.6
Shikime: 2950
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në festën e shpalljes së fejesës së tij me Xhulian, një trashëgimtare dyqanesh argjendarie, Mikeli njihet me kamerieren joshëse Ari. Ai përpiqet t’i mbajë nën kontroll ndjenjat e tij, por fati i bashkon dhe Mikeli përjeton natën më pasionante të jetës së tij. I fiksuar pas Arit, ai tërhiqet në botën magjepsëse të garave ilegale me makina. Kur ai kupton se është ngatërruar në një plan të përpunuar nga Ari dhe i dashuri i saj i rrezikshëm për të grabitur biznesin multimilionar të Xhulias, nuk ka m
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR