Filma Me Titra Shqip: Freaks Out

141 min 2021 7.5 / 357
Viti: Oct 28, 2021
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 25.212
Shikime: 3187
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Matilde, Cencio, Fulvio dhe Mario janë të bashkuar kur Lufta e Dytë Botërore godet Romën. Izraeli, pronari i cirkut të tyre, zhduket në përpjekje për të gjetur një vend jashtë shtetit për të gjithë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR