Filma Me Titra Shqip: Licorice Pizza

133 min 2021 7.1 / 359
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Nov 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 149.683
Shikime: 2161
Pershkrimi
Historia e Alana Kejnit dhe Geri Valentinit që rriten, duke vrapuar dhe duke kaluar nëpër lundrimin tradhtar të dashurisë së parë në Luginën e San Fernandos, në vitin 1973.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR