Filma Me Titra Shqip: Naked Weapon

90 min 2002 6.7 / 260
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Nov 15, 2002
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 3.225
Shikime: 4226
Trailer: YouTube
Pershkrimi
40 vajza 13 vjeçare rrëmbehen dhe për 6 vite trajnohen me forcë për të qenë vrasëse. Të mbijetuarat e trajnimit arrijnë të jenë vrasëset me famë ndërkombëtarë, të njohura si kukullat kineze. Një agjent i CIA-s bie në gjurmët e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR