Filma Me Titra Shqip: Safe

94 min 2012 6.5 / 1928
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Apr 16, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25.09
Shikime: 5770
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Mei, një vajzë e vogël mendja e së cilës mban një kod numerik të paçmueshëm, e gjen veten të ndjekur nga Triada, Mafia ruse dhe policia e korruptuar e Nju Jorkut. Në ndihmë i vjen një ish-boksier jeta e të cilit është shkatërruar nga gangsterët që po ndjekin Mein.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR