Filma Me Titra Shqip: Grace

95 min 2014 6.1 / 4
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 18, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.524
Shikime: 3778
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Grejsi, është e alkoolizuar, zgjohet në një plazh duke mos mbajtur mend asgjë. Pasi futet në telashe, ajo do të duhet që të kryejë dënimin e saj në këtë qytet. Edhe pse ajo nuk do, ky komunitet do ta ndihmojë atë që ajo të pastrohet nga sëmundja e saj dhe të gjejë shpëtim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR