Filma Me Titra Shqip: The Blood of Wolves

126 min 2018 6.3 / 13
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: May 12, 2018
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 6.133
Shikime: 2903
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Detektivi i policisë së Hiroshimas, Ogami Shogo dhe partneri i tij Hioka hetojnë zhdukjen e një punojësi banke dhe kërkimi përshkallëzon luftën e Jakuzës për territor në vitin 1988.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR