Filma Me Titra Shqip: The Sky Is Everywhere

103 min 2022 6.3 / 14
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 11, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 356.817
Shikime: 3509
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një muzikante e turpshme, adoleshente, përpiqet t'i mbajë gjërat në vijë pas vdekjes së motrës së saj më të madhe dhe më të shoqërueshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR