Filma Me Titra Shqip: True to the Game 3

98 min 2021 8.7 / 10
Kategoria: Romance Thriller
Viti: Dec 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.55
Shikime: 2580
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trologjia vazhdon në përfundimin e filmit 'True 2'. Xhina zgjohet dhe zbulon se shpëtimtari i saj misterioz është Kadiri. Përpara se të jetojnë të lumtur, Xhina ka kohë 72 orë për tu kthyer në Filadelfia të shpëtojë Brian dhe gjyshe Gitin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR