Filma Me Titra Shqip: Tyler Perry's A Madea Homecoming

105 min 2022 6.9 / 47
Kategoria: Komedi
Viti: Feb 25, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 404.798
Shikime: 1929
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Madea është kthyer. Dhe ajo nuk duron asnjë marrëzi kur drama familjare shpërthen në festën e diplomimit të stërnipit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR