Filma Me Titra Shqip: Arctic Void

85 min 2022 3.3 / 3
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: Jan 14, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.906
Shikime: 17281
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur elektriciteti ikën në mënyrë misterioze dhe pothuajse të gjithë zhduken nga një anije e vogël turistike në Arktik, frika bëhet mjeshtër për të tre ata që mbetën. Të detyruar të zbresin në breg, tre burrat përkeqësohen në trup dhe mendje derisa shfaqet një e vërtetë e errët që i detyron ata të bashkohen ose të zhduken.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR