Filma Me Titra Shqip: Fireheart

92 min 2022 6.5 / 19
Kategoria: Animacion Komedi Familje
Viti: Feb 2, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.197
Shikime: 1865
Trailer: YouTube
Pershkrimi
16 vjeçarja, Xhorxhia Nolan, me dëshirën e madhe për t’u bërë femra e parë zjarrfikëse në botë, bëhet pjesë e një serie ngjarjesh kur në qytetin e Nju Jork zjarrfikësit fillojnë të zhduken. E dëshpëruar për të ndihmuar të atin dhe për të shpëtuar qytetin e saj, nga zjarrvënësi i teatrove, Xhorxhia maskohet si një djalë i ri i quajtur "Xho" dhe bashkohet me një grup të vogël zjarrfikësish të papërshtatshëm që përpiqen të ndalojnë zjarrvënësin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR