Filma Me Titra Shqip: My Father's Violin

112 min 2022 8.1 / 170
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 21, 2022
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 86.378
Shikime: 2458
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Përmes pikëllimit të tyre të përbashkët dhe lidhjes me muzikën, një vajzë jetime lidhet me xhaxhain e saj violinist të suksesshëm emocionalisht të përmbajtur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR