Filma Me Titra Shqip: Needle Boy

76 min 2016 4.9 / 4
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 5, 2016
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 3.689
Shikime: 1555
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta është bërë e padurueshme për Nikun, një 23-vjeçarin i cili është i bindur që është person i keq. Rrjedhimisht, ai shfaqet në Universitetin e Arhusit me armë në xhep dhe tenton të qëllojë kolegët e tij studentë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR