Filma Me Titra Shqip: Payback

100 min 1999 6.8 / 1382
Kategoria: Krim Aksion Dramatik
Viti: Feb 5, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22.634
Shikime: 2273
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Porter (Mel Gibson) është një hajdut i tradhtuar nga gruaja e tij, Lynn (Deborah Kara Unger) dhe kolegia e tij, Val (Gregg Henry), kur ai u qëllua në shpinë pas një grabitjeje. Ngadalë, Porter shërohet nga plagët e tij dhe fillon një kërkim për Val, me qëllim që të rikuperojë pjesën e tij të parave që vodhën së bashku. Me ndihmën e prostitutës Rosie (Maria Bello), Porter kap Valin, por ende nuk mund t'i gjejë paratë e tij. Për këtë, Porter do të duhet të sfidojë një sindikatë imponuese të krimit
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR