Filma Me Titra Shqip: In Your Eyes

105 min 2014 7 / 450
Viti: Apr 20, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,336
Shikime: 1729
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ndodh që në jetë mund te këtë dhe gjëra te pashpjegueshme. Ata nuk e dinin psenë e lidhjes se tyre. Kishin një lidhje sa magjike aq dhe pa shpjegim. Sa afër, aq larg ishin, mund ta preknin e ta ndjenin njeri tjetrin. Por a ndodhi mrekullia? A u takuan ata? Shikoni filmin për më tej...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR