Filma Me Titra Shqip: West Side Story

156 min 2021 7.4 / 468
Kategoria: Dramatik Romance Krim
Viti: Dec 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 300.517
Shikime: 4143
Pershkrimi
Jeta e një Romeoje dhe Zhuljete moderne, në bandat e rrugëve të Nju Jorkut. Në rrugët e ashpra të anës së sipërme perëndimore, dy banda luftojnë për kontrollin e terrenit. Situata ndërlikohet kur një anëtar bande bie në dashuri me motrën e një rivali.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR