Filma Me Titra Shqip: A Fairy Tale After All

72 min 2022 6 / 3
Kategoria: Fantazi Familje
Viti: Feb 18, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.749
Shikime: 2637
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Sky, një adoleshente kokëfortë, e gjen veten përballë personazheve të çuditshëm kur ajo transportohet në një botë fantazish dhe përrallash ndërsa ndjek një shfaqje marionetash në shkollë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR